Хто може скласти ЗНО в додаткову сесію

Вже майже завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Лишилося зовсім трохи – географія і хімія. Тепер хвилювання батьків вщухне, але на деякий час, адже попереду вступна кампанія.  Та не всі змогли дійти до пункту тестування: то хвороба, то змагання, то ще щось. Саме для цих випускників наприкінці червня розпочнеться додаткова сесія.

Про тих, хто може зареєструватися на додаткову сесію ЗНО, розповіла Вікторія Гробова, директор департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

«Для тих,  хто не  зміг  взяти участь в основній сесії ЗНО, а це спортсмени, які  брали участь у міжнародних  чи всеукраїнських змаганнях, які були внесені до основних заходів МОН, міністерства культури чи міністерства молоді і спорту, можуть взяти участь у додатковій сесії. Також дозволяється брати участь тим, хто захворів в день тестування, або був у зоні стихійного лиха. Якщо був викрадений документ,  який потрібно пред’являти на пункті тестування, або в разі смерті рідних. Можуть користуватися такою пільгою й учасники, яким стало погано на тестуванні, або учасники, відносно яких було порушено процедуру на момент складання ЗНО», – говорить Вікторія Гробова.

Зауважимо, додаткова сесія відбудеться в період з 26 червня по 12 липня. Реєстрація триватиме протягом 5 днів з моменту завершення основної сесії – 13 червня.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: