Оголошений конкурс, присвячений Голокосту

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти оголосив Другий всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проектів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост».

Конкурс покликаний підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема масових розстрілів у Бабиному Яру й загалом злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

За словами виконавчого директора та директора зі стратегії BYHMC Яни Барінової,  тема Голокосту далеко не завжди потрапляє у фокус уваги молодих науковців.

«Окремі дослідники, які цікавляться нею, часто виїжджають продовжувати свою наукову роботу за кордон — здебільшого до США, Німеччини, Ізраїлю, де вивчення Голокосту підтримується різноманітними грантами. Оголошуючи другий Всеукраїнський конкурс, Меморіальний центр прагне змінити цю ситуацію й зацікавити нове покоління дослідників темою Голокосту. Ми переконані, що потрібно й надалі спільними зусиллями держави та зацікавлених організацій створювати нові можливості для вивчення цієї теми саме в Україні», — зазначила Яна Барінова.

До участі у конкурсі запрошуються студенти (курсанти), які навчаються на 3-4 курсі бакалаврату або на магістратурі, а також аспіранти. Взяти участь у конкурсі можна індивідуально або в складі авторського колективу не більш як із двох осіб. Якщо ви вже були учасником конкурсу, можна податися знову, але з новим проектом.

Прийом заявок триває до 7 жовтня 2019 року. Переможці конкурсу та проекти, які посядуть перше, друге і третє місця, отримають грошові винагороди.

Додаткову інформацію про конкурс ви можете дізнатися ТУТ.

Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Анна-Марія Басаурі-Зюзіна – (044) 233 66 17, e-mail: [email protected].

Джерело: osvita.ua

Читайте також:

  1. 41 заклад освіти на Сумщині не отримуватиме субвенцію з державного бюджету, що змінилось?

  2. На базі школи №27 у Сумах планують побудувати укриття на 1000 осіб

  3. Шосткинські школярі продовжать навчання в укриттях або ж дистанційно

  4. «Швидкі побачення» зі спеціальностями: у СумДУ відбувся день відкритих дверей

  5. «Місто, яке має майбутнє»: у Сумах молодь навчатимуть амбасадорству

  6. Сумчанам з особливими освітніми потребами виділять 5,6 млн грн

  7. У Сумах розпочинають прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу

  8. Ректор СумДУ у прямому ефірі відповість на запитання студентів та вислухає пропозиції щодо навчання

  9. “Змінюємо акценти, вчимо розвінчувати фейки, заохочуємо йти далі”: педагоги ліцею “Просперітас” про навчання в умовах війни

  10. Повітряні тривоги, парти в укриттях і віра в майбутнє: як долають воєнні виклики у ліцеї “Просперітас”