«Подвійні дипломи» у СумДУ

 

Нещодавно відбувся візит делегації Сумського державного університету до закордонного партнера — в німецький Університет Кобленц-Ландау з метою підготовки спільних програм «подвійного диплому» за напрямками: комп’ютерні та веб-науки, математичне моделювання, прикладна екологія та охорона навколишнього середовища.

Під час візиту були зіставлені і узгоджені навчальні плани, визначено обсяг дисциплін для трансферу і структура програм «подвійного диплому» в цілому.

За словами начальника відділу міжнародних зв’язків Костянтина Кириченка, «Університет Кобленц-Ландау є стратегічним партнером СумДУ, співпраця з яким триває з 2008 року. За цей час спільно реалізований ряд масштабних грантових проектів за програмами Teмпус і Еразмус +, а також щорічно організуетсяся обмін викладачами та студентами з метою навчання і підвищення кваліфікації. Впровадження програм «подвійного диплому» є суттєвим кроком вперед у розвитку наших партнерських відносин ».

За словами декана факультету електроніки та інформаційних технологій Сергія Проценка, «впровадження спільних з університетом Кобленц-Ландау програм« подвійних дипломів » надає можливість студентам СумДУ реалізувати можливості одночасного навчання в двох університетах, а колективу факультету отримати досвід і визнання навчальних програм СумДУ на європейському рівні.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: