Поліція Сумщини запрошує на навчання до вишів системи МВС України

Всіх охочих набути спеціальність «Правоохоронна діяльність», «Право», «Психологія» та «Кібербезпека» запрошують на навчання до академій та університетів внутрішніх справ України, по закінченню яких випускники вишів будуть працювати в органах поліції та системі МВС України на посадах оперуповноважених підрозділів карного розшуку та захисту економіки, слідчими, дільничними, психологами і т.д.

Для того, аби ознайомитися зі списком вишів МВС, їх напрямками щодо підготовки спеціальностей та переліком дисциплін, з яких необхідно отримати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, необхідно зайти на сайт osvita.np.gov.ua та переглянути стрічку «ДОВІДКА».

Після того, як абітурієнт визначиться з навчальним закладом та спеціальністю, яку він бажає набути, йому необхідно заповнити відповідну онлайн-анкету. На електронну пошту претендента, котру він залишить для зворотнього зв‘язку, має прийти пакет документів і зразки їх заповнення.

Належно оформлені документи з ксерокопіями паспорту, ідентифікаційного коду, для юнаків приписного квитка, необхідно особисто подати за адресою в місті Суми: вул. Г.Кондратьєва 23, каб. 301 до кадрового підрозділу ГУНП Сумської області.

Наступним етапом для претендента є проходження військово-лікарської комісії, направлення на яку він отримає при здачі зібраних документів. Медогляд необхідно пройти як за місцем проживання, так і в поліклініці МВС. Якщо за висновком комісії молода людина буде визнана придатною до навчання у ВНЗ, призначається наступний етап – складання фізичних заліків. Списки претендентів, кому призначені заліки, вже за тиждень після проходження комісії будуть розміщені на відповідному сайті. Там же можна буде ознайомитися і з нормативами заліків.

Після успішної здачі цього етапу кандидат має долучити до раніше поданих документів сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання знань з обраних предметів та атестат про отримання повної загальної середньої освіти. Після цього працівники кадрового апарату направлять зібрану та сформовану навчальну справу до обраного абітурієнтом ВНЗ.

Увага! Вступні випробування до вишів відбудуться у такі терміни:

для денної форми навчання-  з 17 по 19 липня 2018 року;

для заочної форми навчання  — з 18 по 20 серпня 2018 року.

Поділитися в соціальних мережах: