Школи, у яких не буде фізики, хімії та біології, з’являться в Україні

Інтегрований курс «Природні науки», покликаний замінити хімію, фізику, біологію, географію та інші предмети природничо-наукового циклу, почнуть викладати в ряді українських шкіл уже з 1 вересня 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства освіти.

Впроваджувати новий предмет (і, відповідно, ліквідувати колишні) почнуть поступово: наразі чиновники від української освіти шукають школи, готові взяти участь в пілотному проекті щодо його впровадження. Вони можуть на вибір скористатися будь-якою з чотирьох розроблених навчальних програм, для чого потрібно звернутися до місцевого органу управління освіти.

Спробувати себе у викладанні нового предмета зможуть звичайні вчителі природничо-наукової спрямованості (тобто ті, хто раніше викладав ту ж фізику або біологію) без додаткової перепідготовки.

У майбутньому ж відмовитися від вивчення природничо-наукових предметів планують у всіх школах, крім спеціалізованих. У Міносвіти вважають, що поглиблені знання з цих дисциплін середньостатистичному школяреві ні до чого, а загальний предмет «Природні науки» дозволить школярам «сформувати цілісне уявлення про світ».

Джерело: http://mayu-pravo.com

Поділитися в соціальних мережах: