Сумщина в лідерах із впровадження нових освітніх стандартів

Міністерство освіти і науки високо оцінило підготовку Сумщини до навчання за новим державним стандартом. Про це під час апаратної наради повідомив голова облдержадміністрації Микола Клочко.

«Мені телефонувала помічник Міністра освіти і науки України і говорила, що вони вражені темпами підготовки нашої області, – зазначив голова облдержадміністрації . – Я вдячний освітянам за пророблену роботу. До 1 вересня усі школи області мають бути готові до навчання в рамках концепції Нової української школи».

Як зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, на Сумщині за новим державним стандартом навчатимуться 610 перших класів, у яких перебуватимуть 10879 учнів. На сьогодні за кошти субвенції, яка надійшла в область в сумі понад 25 мільйонів гривень, Сумська область уже придбала обладнання на 68%. Були закуплені 354 інтерактивних проектори, 433 ноутбуки, 613 планшетів, 683 багатофункціональні пристрої, 225 ламінаторів, 133 класних стаціонарних дошки, 100 екранів для проекції, понад 4 тисячі учнівських комплектів меблів тощо.

«Сумщина справді має гарні показники в цьому напрямі, але питання у нас, звісно, не у показниках, а щоб були на 1 вересня забезпечені діти новим обладнанням, були зроблені ремонти приміщень», – підсумувала Вікторія Гробова.

Джерело: sm.gov.ua

Читайте також:

  1. 41 заклад освіти на Сумщині не отримуватиме субвенцію з державного бюджету, що змінилось?

  2. На базі школи №27 у Сумах планують побудувати укриття на 1000 осіб

  3. Шосткинські школярі продовжать навчання в укриттях або ж дистанційно

  4. «Швидкі побачення» зі спеціальностями: у СумДУ відбувся день відкритих дверей

  5. «Місто, яке має майбутнє»: у Сумах молодь навчатимуть амбасадорству

  6. Сумчанам з особливими освітніми потребами виділять 5,6 млн грн

  7. У Сумах розпочинають прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу

  8. Ректор СумДУ у прямому ефірі відповість на запитання студентів та вислухає пропозиції щодо навчання

  9. “Змінюємо акценти, вчимо розвінчувати фейки, заохочуємо йти далі”: педагоги ліцею “Просперітас” про навчання в умовах війни

  10. Повітряні тривоги, парти в укриттях і віра в майбутнє: як долають воєнні виклики у ліцеї “Просперітас”