Сумським школам теж даруватимуть LEGO

Українські першокласники, напевне, з радістю бігтимуть до школи, адже там на них чекатимуть набори LEGO. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич:

«Маю маленьку перемогу для нас — усі перші класи, що прийдуть навчатися 1 вересня 2018 року, отримають безкоштовні набори LEGO. Перша вантажівка з наборами для 100 пілотних шкіл вже виїхала з Данії і до кінця місяця, якщо все буде добре, має прибути в Київ.

Уявіть собі, кожна школа – і в містах-мільйонниках, і в горах, і на лінії зіткнення, і у селах – отримає набори LEGO «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box». Є, звичайно, процедурні проблеми. Доставка планується протягом 2018-2019 року (https://goo.gl/31nR67). В принципі, більшість наборів мають бути до 1 вересня, але доставки здійснюватимуться й протягом навчального року – це пов’язано з виробничими можливостями. Реальність завжди недосконала, особливо коли плануєш забезпечити всі перші класи майже 17 тис шкіл.

Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation, і ми вдячні, що вони вирішили підтримати Нову українську школу. Набори допоможуть якісніше впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес і стануть хорошою допомогою вчителеві».

Поділитися в соціальних мережах: