У СумДУ презентували програму, яка допомагає вступити до американських університетів та коледжів

У Сумському державному університеті відбулася презентація програми Держдепартаменту США «Opportunity Funds», яка допомагає вступити до бакалавратури, магістратури або аспірантури в американських університетах або коледжах.
Директор інформаційно-консультативного центру «Освіта» (Education USA Advising Center) м. Харкова Наталія Булгакова розповіла про можливості отримати грант для вступу до вищих навчальних закладів США для талановитих іноземних студентів, які не можуть самостійно покрити витрати, пов’язані з аплікаційними процесом.
За її словами, програма «Opportunity Funds» покриває витрати на доставку і розгляд документів у американських вишах, переклад і завірення офіційних документів, візові витрати, мовне тестування, вартість авіаквитка, надає одноразову виплату на облаштування в США.
Підготовка до вступу та подачі документів триває близько року, тому потрібно заздалегідь почати підготовчий процес. Студенти мають можливість обирати навчальні програми з 4500 акредитованих освітніх закладів США. Гарантами успіху є висока академічна успішність і цілеспрямованість.
Детальніше про навчання, стажування та проведення досліджень в США можна дізнатися у відділі міжнародного співробітництва (Б-308, за номером телефону 68-77-84 або електронною поштою academobility@dir.sumdu.edu.ua.

Поділитися в соціальних мережах: