У СумДУ відбувся фестиваль освіти і науки “СумДУ – сумчанам”

У Сумському державному університеті відбулося свято науки, яке зібрало в одному місці керівництво вишу, викладачів, студентів, батьків та школярів. Це профорієнтаційний захід, який проводиться напередодні Дня науки України.

Викладачі та студентство кожного факультету демонстрували абітурієнтам різні наукові розробки, досягнення та розповідали про перспективи навчання в університеті.

“Ми вийшли на суттєво значущі обсяги публікаційної активності. Також ми маємо великий обсяги замовлень на нашу наукову продукцію з-за кордону. Це визначає нашу науку як потрібну. Також це наше студентство, яке постійно долучається до наукових досліджень та розробок. Адже без наукової складової неможлива якісна вища освіта”, – говорить Анатолій Васильєв, ректор СумДУ.

Так, у наметі медичного інституту надавали домедичну допомогу манекенам, демонстрували ендоскопічну операцію, а всім бажаючим вимірювали тиск. Факультет технічних систем та енергоефективних технологій презентував різні хімічні реакції, зокрема сік “з димком” чи експеременти з харчовими добавками. Розважали гостей заходу піснями та танцями, частували «польовою» кашею, гарячим чаєм і пиріжками.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: