Українські фільми використовуватимуть у навчальному процесі в школах

Міністерство освіти і науки та Міністерство культури України підписали меморандум про співробітництво у сфері використання українських художніх і документальних фільмів у навчальному процесі в школах.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна“, відповідний документ підписано між відомствами сьогодні після засідання уряду.

“Нині в Україні розвивається чудовий медійний контент, який підтримується державним бюджетом… Використання українського продукту, який є дуже цікавим і дуже якісним, в освітньому процесі мотивуватиме дітей і дасть можливість у цікавий спосіб ознайомлюватися і з культурним продуктом, і діставати користь у навчанні”, – сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час прес-конференції.

Зокрема, Мінкультури передаватиме права на використання фільмів, які належать державі, в Міносвіти для подальшого використання в навчальному процесі.

Так, ці художні та документальні фільми, що розкривають теми, які вивчають у навчальній програмі, розміщуватимуть на спеціальному електронному порталі, який буде доступний для закладів освіти. Там також розміщуватимуть тизери до цих фільмів.

Як очікується, окрім освітнього ефекту, така співпраця ще й популяризуватиме український кінематограф.

Фото ілюстративне

Поділитися в соціальних мережах: