17 людей евакуювали рятувальники на пожежі

26 березня о 12:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Замостянській у місті Суми виникла пожежа у 9-поверховому гуртожитку Сумського державного університету. На місце події були направлені чергові караули 1-ї, 2-ї Державних пожежно-рятувальних частини та автодрабина групи спеціальної пожежної техніки.

На момент прибуття вогнеборців було встановлено, що з вікон 5-го поверху виходить густий дим. Використовуючи апарати для захисту органів дихання, рятувальники потрапили у задимлене приміщення та встановили, що в одній із кімнат на 5-му поверсі горять меблі. Існувала загроза поширення вогню на коридор та інші кімнати. Під час проведення розвідки на 6, 7, 8 та 9 поверхах рятувальники виявили 17 осіб. Люди перебували у небезпеці, оскільки опинилися у димовій пастці та не могли самостійно вийти на свіже повітря. Силами ланки газодимозахисної служби вдалось вивести їх з небезпечної зони на вулицю.

Паралельно із порятунком людей проводилася ліквідація пожежі. О 12:31 її локалізували, о 12:41 — ліквідували. Вього до гасіння залучалось 20 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.

Причина пожежі наразі встановлюється, повідомляють в управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.пож2

І цього ж дня близько 21:00 сталася друга пожежа у тому ж таки гуртожитку. Горіло знову на п’ятому поверсі.

Вогонь гасили три автівки близько 30 хвилин. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причини загоряння встановлюються.

Поділитися в соціальних мережах: