60 надзвичайних подій сталося на Сумщині минулого тижня

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 60 надзвичайних подій. На пожежах загинула одна людина, троє осіб травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 14 будівель, одна одиниця автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 47 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. Врятовано матеріальних цінностей на загальну суму більше 1 млн. 150 тис. грн.

Незважаючи на те, що на календарі вже друга половина березня, погода на дворі ще не весняна, а тому громадяни продовжують інтенсивно використовувати пічне опалення та електрообігрівачі. Проте не всі дотримуються вимог пожежної безпеки, що може призвести до загорянь.

«Щоб запобігти пожежі, обігріваючи оселю, слідкуйте за станом печей та своєчасно очищайте їх від сажі, у жодному разі не розпалюйте їх легкозаймистими рідинами, не складайте поблизу горючі предмети та не залишайте печі, що топляться, без нагляду. При використанні побутових електричних приладів та обігрівачів, насамперед перевірте справність проводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Застерігаємо: саморобні обігрівачі небезпечні. Не вмикайте одразу багато електроприладів – це може спровокувати перевантаження електромережі і, як наслідок, виникнення аварійних ситуацій, коротких замикань і загорянь!» — закликають населення рятувальники.

Поділитися в соціальних мережах: