Артилерійський снаряд знешкодили в Охтирці

Артилерійський снаряд калібру 122 мм знешкодили піротехніки в Охтирці, повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. На небезпечний предмет натрапив мешканець міста, виявивши його буквально у 2-х метрах від житлового будинку, після чого одразу викликав рятувальників.

На місце виклику прибули роменські піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України із надзвичайних ситуацій (м.Ромни), які ідентифікували знахідку як крупнокаліберний артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Фахівці вилучили боєприпас, вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Це вже четвертий з початку 2018 року випадок виявлення на Сумщині вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Рятувальники наголошують, що при виявленні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, адже це може спровокувати вибух.

Ваші дії у цій ситуації мають бути такими: негайно зателефонувати до Служби порятунку за номером 101 та попередити про небезпеку оточуючих.

 

 

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах: