Батьки дівчини, яка загинула поблизу Тростянця, вимагають справедливості

30 березня цього року близько 19 години поблизу Тростянця насмерть збили двадцятитрирічну дівчину. За кермом автівки перебувала Інна Вакула, чоловік якої працює у прокуратурі. Слідство ще триває, і наразі батьки загиблої зробили заяву: вони впевнені, що правоохоронці допустили порушення під час оформлення ДТП.

«Первое, это то, что работники полиции допустили то, что водитель покинул место ДТП, то что водитель не был доставленный до мед учреждения, этого не было сделано. Работники полиции проводившие оформления ДТП не смогли сохранить вещественные доказательства такие как слепок автомобиля, шин автомобиля. Как потом оказалось даные слепки не пригодны для иследования», – розповів Роман Косяк, батько загиблої.

Батьки загиблої звернулися до Державного бюро розслідувань, аби там розібралися у ситуації, вжили заходи та покарали винних.

«Мы добиваемся того, чтобы работники полиции допустившие даные нарушения понесли наказания. Какое наказание пусть принимают они и проведут внутренее разследование почему так произошло», – говорить батько.

«У батьків, як представників потерпілої, на сьогоднішній день багато питань щодо неякісної роботи, я не хочу там давати висновки. Що це було умисно чи не умисно, це вже покажуть матеріали службових перевірок», – розповів Андрій Пєтухов, адвокат загиблої.

Керівництво Нацполіції Сумщини повідомило, що за цими фактами проведуть службове розслідування. Але порушення, які нібито допустили під час оформлення ДТП, заперечують. Та наполягають: водійку доправили до медичного закладу через три години після аварії.

«Сама подія відбулась близько 18:50 в той же день, 30 березня 2019 року, освідування водія Вакули було проведене о 21:55 в Тростянецькій міській лікарні. Було відібрано біосередовище: кров та сеча на алкогольне та наркотичне сп’яніння», – запевнив Олег Григоров, заступник начальника ГУ НП в Сумській області.

Також у поліції повідомили деталі і щодо речових доказів.

«Сліди шин вилучені за правилами масштабної фотозйомки. Вони відібрані шляхом накладення на них гіпсового зліпку. Достатні і якісні, проведені в повному обсязі. На місце події виїздила спеціальна криміналістична лабораторія», – розповів Олег Григоров,

 Нагадаємо, 9 квітня цього року громадськість мітингувала під стінами Сумської обласної прокуратури за чесне та достовірне розслідування у цій справі. До слова, наступного після аварії дня Марині мало виповнитись 24 роки. Без матері залишився маленький хлопчик.