Допоможіть знайти людину!

Працівники Глухівського відділу поліції розшукують Петрова Володимира Леонідовича, 1954 р.н., жителя Глухова. Чоловік 6 лютого пішов з дому, відтоді його місцеперебування залишається невідомим.

До поліції із заявою про зникнення свого батька звернулась 41–річна мешканка Запоріжжя. Заявниця розповіла, коли приїхала вранці навідати батька  який проживає в Глухові самотою, зайшовши до будинку, зрозуміла, що батько зник. На зв’язок він не виходить, але телефон ввімкнений, і ніхто не відповідає.
На вигляд розшукуваному близько 63-68 років, зростом близько 165-170 см, худорлявої тілобудови, сутулий. Має сиве волосся середньої довжини, очі зеленого кольору та випукле підборіддя.

За словами заявниці, її батько зник з дому, будучи одягнений в чорну зимову куртку та джинси коричневого кольору, інші речі батькового гардеробу вона не пригадує.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклого чоловіка і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу. Якщо комусь відоме його місцеперебування, чи його бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку чоловіка, – повідомте про це до Глухівського відділу поліції за адресою: м. Глухів, вулиця Спаська, 34, або за телефонами 0503077504, 2-20-15, або на цілодобову лінію служби «102».

 

 

Поділитися в соціальних мережах: