Екс-студента СумДУ, який зник в Одесі, знайшли мертвим

Громадянина Нігерії Обарі-Марка Калеба, який зник під час прогулянки на яхті, знайшли мертвим. Це підтвердила представниця пошукової платформи “911”.

За інформацією пошукової платформи, тіло Калеба знайшли 12 вересня близько 15:30.

Нагадаємо, як розповів Суспільному координатор пошукової платформи “911” Олександр Сопельник, Обарі-Марк Калеб зник 20 серпня.

За його словами, Калеба запросила в яхт-клуб “Совіньйон” його знайома. 20 серпня він сів на яхту разом з вісьмома пасажирами. Судно перебувало на відстані чотирьох кілометрів від берега. Коли повернулось, пасажири вийшли, а Калеба не було.

На пляжі біля яхт-клубу на чоловіка чекав друг, який прибув з ним до Одеси. Пасажири віддали йому речі зниклого й телефон. Розповідати, що сталось, відмовились, зазначив Сопельник.

Пізніше у дописі на своїй сторінці на Facebook Віра Топалова, яка запросила Калеба на яхту, розповіла, що 20 серпня близько 16:15, коли яхта встала на якір у відкритому морі, Калеб пішов купатися разом з іншими відпочиваючими. Через декілька хвилин, за словами жінки, вона почула, як Калеба почали шукати.

Зазначимо, у дописах пошукової платформи “911” стверджували, що Віра не виходить на зв’язок та “ніяк не сприяє пошукам”. Що у свою чергу жінка заперечила.

Суспільне

Поділитися в соціальних мережах: