Комісія провела перше засідання по вибуху у Сумах

«Комісія вже провела перше засідання. Вирішили, що ситуація не підпадає під розряд надзвичайних. На місці уже працюють підрядні організації. У будинку заклеюють вікна, завтра почнуть їх вставляти та ремонтувати двері. Жителям ні цього під’їзду ні сусіднього ніщо не загрожує. Комунікації у будинку уже усі увімкнули.» — повідомляє начальник відділу з надзвичайних ситуацій Сумської міської ради Артур Петров.

За словами посадовця, коштів з резервного фонду міста на відшкодування збитків виділяти не будуть, оскільки ніхто не постраждав. Можливо буде надана якась фінансова допомога людям на ремонт осель. Зараз це питання вирішується.

За даними ДСНС у Сумській облвсті, внаслідок вибуху зруйновано міжкімнатні перегородки квартири, міжквартирна перегородка, вибиті двері у двох квартирах, у тамбурах на першому поверсі, вибито скло вікон на першому поверсі під’їзду, пошкоджено вікна під’їзду до четвертого поверху.

За медичною допомогою звернулось 4 чоловіка. Господаря квартири 1990 р.н., де стався вибух госпіталізовано до реанімаційного відділення Сумської обласної клінічної лікарні, решта постраждалих після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовилась.

Джерело: spec-kor.com.ua

 

Поділитися в соціальних мережах: