Конотопська прокуратура повідомила про підозру майстру, на дільниці якої льодова брила вбила людину

Конотопською місцевою прокуратурою у понеділок, 11 лютого 2019 року, повідомлено про підозру майстру Житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства «Житлосервіс», на дільниці якої у Конотопі 3 лютого 2018 року о 15.00 снігова брила впала з даху чотириповерхового житлового будинку на подружжя.

Про це повідомляє прокуратура Сумщини.

Чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких через три дні помер у лікарні. Жінка наразі перебуває під наглядом медиків у стабільному стані. Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

У ході слідства, проведеного слідчими Конотопського відділу поліції, встановлено, що у січні 2019 року від жителів зазначеної багатоповерхівки неодноразово надходили заявки на очищення даху від льодового покриву.

Відповідальність за виконання зазначених робіт покладено на майстра дільниці, яка передоручила їх здійснення кровельщику підприємства, при цьому не проконтролювала хід та виконання робіт.

Досудове слідство триває, встановлюються інші службові особи, дії чи бездіяльність яких призвели до таких трагічних наслідків.

Довідково: підозрюваній загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Поділитися в соціальних мережах: