Малолітню мандрівницю декілька годин розшукувала поліція Шостки

У пошуках самостійності неповнолітня жителька одного з населених пунктів Шосткинського району покинула свою сім’ю і помандрувала у Конотоп.
Із заявою про зникнення своєї неповнолітньої дочки до Шосткинського відділу поліції звернувся її 45-річний батько. Чоловік розповів правоохоронцям, що близько 18-ї години дівчина пішла в магазин за продуктами і не повернулася.

«На розшук неповнолітньої були орієнтовані всі наряди поліції, які в цей час несли службу в місті та районі, — каже Валерій Строкач, начальник Шосткінського відділу поліції. — Фотографія зниклої дівчини була розіслана в усі відділи і відділення поліції області. Через кілька годин її вдалося розшукати на залізничному вокзалі в м Конотоп, куди, за словами дівчини, вона поїхала на прогулянку».

Втікачку правоохоронці вже повернули додому. Зараз з нею і її батьками поліцейські проводять профілактичну бесіду про можливі наслідки такого необдуманого вчинку, і сподіваються, що всі члени сім’ї зроблять відповідні висновки, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: