Минулої доби в Охтирці чоловік виявив застарілий боєприпас

29 січня о 15:00 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про знайдення підозрілого металевого предмета у пров. Ярмарочному в м. Охтирка. Рятувальники, які прибули на виклик, встановили, що знахідка – це 122-мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечний предмет знайшов місцевий мешканець на відстані 2 м до житлового будинку. На місці виявлення застарілого боєприпасу виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни). Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими.

Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Поділитися в соціальних мережах: