Місто на Сумщині атакують змії

28 липня у соціальній мережі кролевчанка Людмила Агеева поділилася фотографією, на якій зображена змія, яка повзає по винограду, що росте на балконах людей, пише сайт 05453.com.ua.

Вона повідомила, що стала свідком, як метрова рептилія лазила по винограду, що росте на балконах людей по проспекту Миру, 8. Як вдалося з’ясувати, змій тут бачать не вперше, але, щоб убезпечити людей від небезпечної змії, звернутися кролевчанам практично нікуди. Адже ні рятувальники ДПРЧ-22 міста Кролевець, ні фахівці Держпродспоживслужби, ні комунальники не займаються такими “сусідами”, у них для цього немає ні засобів, ні навичок.

Як розповів т.в.о. начальника Кролевецького відділення поліції Андрій Демченко, люди, довіряючи правоохоронцям, вже зверталися з приводу виявлення гадюки на своєму подвір’ї, і тоді поліцейські намагалися її спіймати, проте мудра рептилія більше не з’являлася, і проблема була вирішена сама собою.

У Кролевці цього літа це вже другий випадок близького контакту людей з гадюками, у першому – чоловіка вкусила змія на “5 кар’єрі” під час купання у водоймі. Він звернувся до лікарні, проте в останній момент відмовився від медичної допомоги. За неофіційними даними, наразі з чоловіком все гаразд.

Змії є холоднокровними тваринами і найбільш активні вони саме в спеку, тож варто на це зважати. Змію краще обійти, вони, найчастіше самі не нападають, а лише захищаються, тож не чіпайте і не дратуйте її.

Поділитися в соціальних мережах: