На Шосткинщині чоловік загинув у вогні, намагаючись розігріти собі їжу

Днями у селі Глазове Шосткинського району сталася страшна пожежа, яка забрала життя людини. Про те, що горить житловий будинок, в якому, ймовірно, може бути людина, на номер 101 повідомили сусіди. За словами селян, у будинку жив 66-річний чоловік-інвалід, який зловживав спиртним.

Коли приїхали 4 пожежні автомобілі, полум’ям був охоплений уже майже весь будинок. Селяни розповіли, що чули вибух газового балона, після чого дерев’яний будинок площею близько 75 кв.м спалахнув, як сірник.

Увійти всередину будинку вже було неможливо. О 14:20 пожежу загасили, а під завалами, недалеко від виходу, біля вікна, виявили обгорілі залишки тіла людини. Мабуть, чоловік намагався вибратися, але не встиг… Судмедекспертиза встановила, що загиблий – господар будинку.

За словами селян, чоловік проживав один, колись кинув дружину одну з двома дітьми. Через перенесені два інсульти погано пересувався, мав проблеми з пам’яттю. Останнім часом за ним доглядала соцпрацівник. Нерідко чоловік і сам розігрівав собі їжу, а сірники просто кидав на підлогу, поруч з газовою плитою, біля якої було багато дрантя. Саме з цього місця, як вдалося визначити, і почалося загоряння.

Ймовірною причиною пожежі фахівці вважають необережне поводження з вогнем самого власника будинку.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах: