На Сумщині черговий напад скаженої лисиці

22

Сказ зафіксували в селі Дяківка Буринського району. 18 липня на подвір’я одного з будинків забігла лисиця та накинулась на собаку. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

Після нападу на собаку, лисиця забігла до хліва, де і була вбита. На місці події робоча група провела епізоотичне розслідування, та відібрала патологічний матеріал, який направили на дослідження. Труп лисиці спалили.

За результатами лабораторних досліджень підтверджено захворювання лисиці на сказ. Фахівці ветеринарної медицини провели дезінфекцію подвір’я, господарських приміщень та прилеглої території.

Зазначається, що 20 липня було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, де було оголошено неблагополучним пунктом по сказу село Дяківка, Дяківської сільради. Крім цього, затвердили план комплексних заходів по локалізації та ліквідації сказу в неблагополучному пункті.

Нагадаємо, нещодавно сказ фіксували в Краснопільському районі, де лисиця покусала місцевого рибалку. А у червні в селі Кіндратівка Сумського району помер кіт, хворий на сказ.

Поділитися в соціальних мережах: