На Сумщині чоловік ледь не згорів у чужому будинку

9

Прибувши на виклик про ймовірну пожежу, працівники поліції не лише витягли громадянина з задимленого приміщення, а й до приїзду медиків надавали йому першу необхідну медичну допомогу, оскільки чоловік не тільки надихався чадним газом, але й став жертвою епілептичного нападу.

Відкривши вхідні двері, правоохоронці майже всліпу обстежили приміщення та знайшли в одній з кімнат на дивані чоловіка у непритомному стані. Винісши його у двір, співробітники поліції надали чоловікові першу медичну допомогу, протягом близько 5 хвилин проводячи реанімаційні заходи та намагаючись привести останнього до свідомості. Проте, ледве чоловік прийшов до тями, у нього стався напад епілепсії. Інспектор Шабло швидко розпізнав характерні ознаки хвороби, тож прийнявши всі міри, аби потерпілий на захлинувся та міг самостійно дихати.

Після приїзду бригади «швидкої» полісмени передали хворого в руки фахівцям, тож за якийсь час чоловік був доставлений до Сумської районної клінічної лікарні, де йому встановили остаточний діагноз «отруєння чадним газом та алкогольне сп’яніння». На даний час йому призначено необхідне лікування.

8

Після локалізації пожежі правоохоронці встановили, що потерпілий проник до чужого будинку, в якому проводились ремонтні роботи, прихопивши з собою пляшку горілки. Будучи напідпитку, чоловік ймовірно заснув з тліючою цигаркою в руках, внаслідок чого й могло статися загоряння. Наразі з метою правильної правової оцінки події з‘ясовуються всі її обставини.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: