На Сумщині маленька дитина ледь не померла, поївши насіння

Ніч з понеділка на вівторок видалася для глухівських медиків дуже неспокійною: в одному сіл району дівчинці віком 1 рік і 7 місяців стало зле, у неї відкрилася блювота. Дитина тимчасово мешкає у бабусі, тож пенсіонерка викликала швидку допомогу.

Бригада, що прибула на виклик, намагалася з’ясувати причину такої сильної блювоти і поганого самопочуття дівчинки, проте бабуся ніяких підозр ні на що не мала, запевняла, що внучка вживала свіжу домашню їжу, і останній прийом їжі – вечеря, – відбулася о 19.00.

Швидка доставила дитину до Глухівської ЦРЛ, де лікарі намагалися полегшити стан маленької пацієнтки. Як розповіла педіатр, у блювотних масах крихітки була ціла жменя лушпиння насіння соняшнику, і всім відразу стало ясно, чому дитині погано.

Крім блювоти, у глухівчанки було ще і утруднене дихання – явно там щось заважало. Побоюючись за життя і здоров’я пацієнтки, керівництво лікарні серед ночі викликало реанімаційну бригаду з обласного центру, і маля санавіацією доставили до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Однак навіть фахівці такого рівня не змогли допомогти дитині, тому відправили її до своїх столичних колег – у республіканський медичний заклад «Охматдит». Там з дихальних шляхів дитини шляхом бронхоскопії витягли четвертинку насіння.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: