На Сумщині підірвали артснаряд калібром 152 мм

12 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Охтирському районі були проведені роботи зі знешкодження артилерійського снаряду часів Другої світової війни.

В Охтирці під час прогулянки у лісосмузі на вул. Київській чоловік натрапив на предмет, схожий на боєприпас. Небезпечна знахідка знаходилась у 50 м від автодороги та в 90 м від будівель промислової зони. Про це охтирчанин повідомив рятувальникам.

На місце виклику з м. Ромни прибули піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували підозрілий предмет як артснаряд калібру 152 мм. Фахівці вилучили боєприпас, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують: натрапивши на предмети, схожі на снаряди, міни чи інші вибухонебезпечні предмети, в жодному разі не торкайтеся їх, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у цьому районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючим та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101» та до правоохоронних органів за номером «102». Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Поділитися в соціальних мережах: