На Сумщині у рятувальників щодня багато роботи

Погодні умови на Сумщині наразі є такими, при яких зберігається найвищий рівень пожежної небезпеки. Мало не щодня пожежним доводиться гасити полум’я і рятувати людей. Упродовж минулої доби сталося декілька пожеж.

11 червня о 13:44 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу господарчої споруди на вул. Пограничній у  Лебедині. Вже через 3 хвилини на місце виклику прибув черговий караул 18-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, вогонь охопив покрівлю дерев’яного сараю на значній площі та  погрожував перекинутись на розташовані неподалік іншу господарчу споруду і житловий будинок.   Для забезпечення безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелось направляти для дозаправки від найближчого пожежного гідранту, що знаходився на відстані 1 км. від місця пожежі.

О 13:55 вогнеборцям вдалось відвернути небезпеку та локалізувати загоряння. О 15:05 полум’я приборкали.

Вогнем пошкоджено покрівлю сараю на площі 50 кв.м, стіни на площі 70 кв.м.

О 14:39 рятувальники були викликані на вул. Льва Толстого у м. Тростянець, де загорілась покрівля літньої кухні. Господарі швидко зорієнтувались в ситуації і зателефонували на лінію екстреного виклику «101». Силами чергового караулу 24-ї державної пожежно-рятувальної частини вогнеборці відвернули небезпеку як знищення безпосередньо самої споруди, так і розташованих поруч гаражу і житлового будинку. Вже о 14:56 пожежу ліквідували.

Полум’я лише встигло пошкодити покрівлю літньої кухні на площі 2 кв.м.

Цього ж дня о 18:23 надійшла інформація про загоряння сараю на вул. Лохвицькій обласного центру. По прибутті на місце виклику черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини встановив, що вогонь охопив покрівлю споруди. Ситуацію ускладнювало те, що на горищі зберігалось сіно. У небезпеці опинились розташовані поруч 2 будинки власників домоволодіння та сусідів.

Основні зусилля вогнеборці зосередили на захисті житлових будівель. О 18:43 вдалось локалізувати загоряння та відвернути небезпеку. О 19:20 полум’я повністю приборкали.

Внаслідок пожежі отримав незначні опіки тіла співмешканець доньки господаря. Після надання йому необхідної допомоги медпрацівниками чоловік знаходиться на амбулаторному лікуванні. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття сараю по всій площі, близько 500 кг сіна.

Всього на гасіння пожеж було залучено 19 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

Поділитися в соціальних мережах: