На Сумщині вчителя звинувачують у знущанні над дітьми

Сумська громадська активістка журналістка Інна Панченко зі своєї сторінки в соцмережі Facebook звернулася до правоохоронних органів розібратися в кричущій ситуації, яка сталася у школі села Терни на Сумщині, де, за словами журналістки, працюють справжні деспоти.

Інна Панченко опублікувала фото та відео, на яких вчитель географії Рзянін Дмитро Миколайович застосовує насилля до дітей серед уроку. «Це лише мізерна частина того, що дозволяє собі у процесі навчання дітей цей покидьок!», – написала Інна Панченко. Вона додає, що під час одного з чергових таких рукорозпускань цей чоловік на відстані розведених рук з усієї сили звів двох учнів лобами, від чого обоє отримали гематоми та струси мозку. А після чергового такого навчально-виховного процесу одного з хлопчиків знімали з петлі під час уроків в результаті спроби повішення прямо у стінах школи. Інна Панченко розповідає, що покриває весь цей страшний злочин, що переріс у звичну систематичність, відповідальний за все, що робиться у школі – директор Тернівської ЗОШ Виноградов Олександр Григорович, з яким у вчителя давні дружні стосунки.

Рідні учнів вже два місяці не можуть добитися правди. Поліція не вбачає у цих діях складу злочину, адже зі слів географа все це – наочна частина учбового процесу, такі собі інноваційні технології. Інна Панченко задається питанням, навіщо ж нам тоді така поліція? Чи мало дитячих скалічених доль і навіть смертей в Україні? Чи мало горя принесла ця псевдореформа, знищивши всю структуру правоохоронної системи? Журналістка звернулася до поліції, прокуратури Сумської області, до начальника управління освіти, чиновників всіх рівнів та до всіх небайдужих, хто хоче і може вплинути на ситуацію.

Жінка вимагає звільнення директора навчального закладу. Звільнення вчителя-садиста. Покарання винних згідно з чинним законодавством із позбавленням права будь-коли обіймати займані посади та наближатися у ході трудового процесу до дітей.

Джерело: sumynews.com

Поділитися в соціальних мережах: