На Сумщині вже більше місяця не можуть знайти зниклого хлопця. Родина просить допомоги в розшуку

До редакції звернулася пані Марина, мешканка с. Качанівка Охтирського району, з проханням сприяти у розшуку її рідного брата Олександра Олеговича Шандиби.

Хлопець 2000 року народження 13 червня 2018 року виїхав з дому у с. Качанівка до Охтирки в технікум Охтирського коледжу СНАУ на консультацію з приводу іспиту, до місця прибуття він приїхав, але потім зник з території технікуму, і по сей день  про нього нічого не відомо.

Прикмети хлопця: зріст 170-180 см, худорлявої статури, очі карі, волосся русяве, стрижка як на фото. З лівої сторони біля вуха має клаптик сивого волосся.

Особливі прикмети: шрам на правій брові, шрам на зап’ясті у вигляді букви Х, ледь помітний шрам на носу.

Був одягнений у блакитну футболку з коротким рукавом, сині джинси та чорно-білу кофту з капюшоном, кросівки чорного кольору.

При собі мав рюкзак чорного кольору, паспорт на ім’я Олександра Олеговича Шандиби, мобільний телефон блакитного кольору Nokia та 130 грн.

Сім’я розшукує Сашу вже місяць і 7 днів, але за цей період не отримали жодної звісточки про нього.

Якщо хтось бачив хлопця з такими прикметами або щось знає про його долю і місцеперебування, будь ласка, зателефонуйте на номер телефону 066-445-84-39 (сестра Марина).

 

Поділитися в соціальних мережах: