На Сумщині чоловік металевим гаком поранив свого товариша

Поліція Тростянецького району відкрила кримінальне провадження стосовно 30-річного місцевого  жителя, котрий у розпалі сварки мало не скалічив свого гостя. Наразі потерпілий в лікарні, сам же господар спілкується зі слідчими.

До поліції Тростянця звернулися медики місцевої лікарні з повідомленням про  те, що до приймального відділення доставлений 56-річний чоловік з рваною раною на нозі. За словами пацієнта, ушкодження отримав від свого приятеля, жителя одного з сіл району.

«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка відновила перебіг подій та розшукала підозрюваного, – коментує ситуацію Дмитро Станішевський, т.в.о. начальника Тростянецького відділення поліції. – З‘ясувалось, що того дня цей чоловік запросив до себе на гостину потерпілого, і вони певний час спілкувалися за чаркою. Потім посварилися. І господар, ухопивши залізну палицю з гаком, зачепив нею приятеля за ногу й витягнув його за ворота, на вулицю. Там, побачивши закривавленого гостя, злякався та кинувся геть. На галас прибігли сусіди, котрі, власне, й викликали потерпілому медичну допомогу».

Попередньо лікарі діагностували у потерпілого  рвану рану стегна, і зараз він перебуває в лікарні. Його здоров’ю нічого не загрожує.

Що стосується самого втікача, то його  працівники поліції розшукали вже вранці – віг всю ніч переховувався у лісосмузі, неподалік села.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 125  Кримінального кодексу України. Тож така «гостинність» буде коштувати чоловіку щонайменше до одного року виправних робіт.

Поділитися в соціальних мережах: