На трасі неподалік Глухова спалахнула фура

17

Подія сталася на трасі Кіпті — Глухів – Бачівськ у середу, 31 травня, близько 19:30, пише Ваш Шанс.

Як стало відомо, водій вантажівки «Вольво» працює на румунську автомобільну компанію, в цей раз він перевозив покришки з Росії в Румунію. Благополучно перетнув кордон РФ з Україною і рушив у напрямку Києва.

За постом ДАІ чоловік помітив, як автомобілі, які їхали позаду, подають фарами сигнали. Однак значення цьому не надав. Як з’ясувалося пізніше, вже тоді з критого причепа валив дим.

18

Близько повороту на село Шевченкове водій нарешті запідозрив недобре, зупинився і відкрив тент. Потік повітря потрапив всередину і спровокував різке запалення. Гумові автопокришки стали вибухати. Водій, на щастя, вчасно відскочив і не постраждав. Поліз в кабіну за вогнегасником, але той виявився порожній. І тоді чоловік став рятувати колеса. На допомогу йому прийшли колеги-далекобійники з Білорусі: викидали з палаючого причепа товар. З 300 покришок вціліло лише 30, і то маленькі. Найважливіший вантаж згорів.

23

На трасі довелося перекрити рух, трасу паралізовало пару годин. Місце огородили спеціальними знаками, там працювало багато фахівців з різних служб, в тому числі і правоохоронці. Гасили фуру 4 пожежні машини, які прибули з Глухова та району.

Поділитися в соціальних мережах: