НП на Чернігівщині: основна версія спецслужб і прокуратури – диверсія

Президент провів термінову нараду із силовиками через вибухи на складах в Ічні Чернігівської області. Основна версія спецслужб і прокуратури – диверсія.

Міністр оборони повідомив Главі держави, що критично важливі для Збройних сил боєприпаси раніше були передислоковані на інші арсенали і бази із захищеним типом зберігання. На момент підриву склади були заповнені лиш наполовину. Нині пожежу ще гасять. Для цього використовують протипожежні танки.

Петро Порошенко доручив перевірити всіх, хто забезпечував охорону частини в ніч, коли сталися вибухи.

“Я хочу окремо наголосити. І генерал Маліков, і генерал Матіос, що я чекаю швидких результатів розслідувань. І дуже відповідальних. Бо коли ми одночасно маємо підриви трьох баз, трьох складів, коли за двадцять хвилин після того одночасно підриваються ще шість складів, причому вибірково, не там, де зберігаються розукомплектовані боєприпаси або стрілецька зброя, а саме системи зберігання систем залпового вогню. А враховуючи близькість до Російського кордону, не випадково, що основною версією служби безпеки України, військової прокуратури є диверсія”, – зазначив Президент.

Він також додав, що перший пріоритет – допомога мешканцям навколишніх сіл та населених пунктів. Станом на зараз вже евакуйовані люди з тридцяти населених пунктів, їм організували харчування і необхідну допомогу. Також мобілізували сили ДСНС та залучили спецтехніку для локалізації наслідків вибухів.

Поділитися в соціальних мережах: