Обережно, стовп: На пр. Лушпи ледь тримається бетонна арматура

Фото відповідного змісту виклав у Фейсбуці активіст, член виконкому Сумської міськради Володимир Луговий.

12669555_1675240762743909_324164110711962211_n

«Ось така «підбита» електроопора стоїть на одній з найнасиченіших проїзджих вулиць Сум — на проспекті Лушпи, навпроти церкви Сергія Радонєжського прямо над дорогою. Фото зроблене сьогодні зранку. Як кажуть містяни — цей зломаний стовп в такому стані стоїть вже близько чотирьох днів!

Дивно, як з таким пошкодженням взагалі стоїть ця опора, і звідки з’явилось це пошкодження, але факт є факт — день, два, і цей бетонний стовп впаде на проїзджаючу повз автівку! Нам мало покалічених містян через бездіяльність деяких комунальних служб та управлінь?!», — написав член виконкому в соцмережі, обіцяючи підняти питання занедбаного стану інфраструктури Сум перед відповідальними управліннями.

Як стало відомо з онлайн-приймальні міського голови Олександра Лисенка, бетонна опора була пошкоджена внаслідок ДТП, що мало місце в грудні 2015 року. «Дякувати богу, обійшлося без жертв, але автівка була пошкоджена. Ремонтники, що працювали над встановленням нового колектора, — тут ні до чого, але це не виправдовує те, що досі проблема не усунена. Щойно я підписав доручення на відповідальних осіб — негайно провести обстеження та усунути небезпеку. Більш того, притягнути до відповідальності тих, хто винен у такому стані речей», — відповів мер на запитання сумчан 10 лютого на сайті міськради.

 

Поділитися в соціальних мережах: