Обережно з вогнем! 66 надзвичайних подій сталося на Сумщині

Не вмикати одразу багато електроприладів, перевіряти цілісність проводки, щитків, розеток та штепсельних вилок, не залишати печі без нагляду та не розпалювати їх легкозаймистими рідинами  закликає мешканців Сумщини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.  Як свідчить статистика, саме взимку суттєво збільшується кількість пожеж у житловому секторі. Тому рятувальники застерігають населення бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 66 надзвичайних подій. Не обійшлося без жертв: на пожежі загинула одна людина, двоє травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 17 будівель та 5 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 53 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. На пожежах врятовано  одну людину, матеріальних цінностей на загальну суму понад 2 млн. грн.

Піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкоджено один боєприпас часів Другої світової війни, виявлений на території області.

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах: