Під Сумами під час пожежі мало не вибухнув газовий балон

gtdrnstyrn5ser5htДо Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди на вул. Солонці у с. Нижній Сироватці Сумського району. Про пожежу повідомили місцеві мешканці. На місце події було направлено професійний пожежний пост № 28 смт Низів, а також місцеву добровільну пожежну команду.

Вже за 10 хвилин вогнеборці прибули на виклик і встановили, що полум’ям охоплене горище сараю. У приміщенні господарчої споруди знаходився частково заповнений газовий балон, який рятувальники винесли у безпечне місце. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташовані літню кухню та житловий будинок.

О 10:06 пожежу вдалося локалізувати та не допустити її подальшого розповсюдження, а об 11:26 – ліквідувати. Всього на гасіння було залучено 2 чоловіки особового складу та 1 одиницю спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також 1 працівника і 1 автомобіль добровільної пожежної команди.

Внаслідок загоряння знищено покрівлю та перекриття на всій площі, соломи 0,3 т, сіна 0,5 т. Вогнем пошкоджено електроінструмент, велосипед.

За попередніми висновками фахівців, ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі. Тому, аби запобігти подібним випадкам, не вмикайте одразу багато електроприладів – це може спровокувати перевантаження електромережі і, як наслідок, виникнення аварійних ситуацій, коротких замкнень і загорянь. При використанні електроприладів насамперед перевірте справність електромережі, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів.

Джерело:/sumy.today

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: