Під Сумами горів дачний кооператив

24 вересня о 13:19 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території дачного кооперативу в с. Хомине Сумського району. 

Загорілася суха рослинність на площі близько 3 га, вогонь перекинувся на покрівлю занедбаного дачного будинку. Поривами вітру вогонь стрімко поширювався. Через захаращеність чагарниками та іншою рослинністю виникла загроза для розташованих поруч 2  сусідніх дачних будинків та навіть лісового масиву.

О 16:17 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння та відвернути небезпеку від інших будинків і лісових насаджень. О 16:56, використавши близько 10 т води, пожежу приборкали.

Всього на гасіння було залучено 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 3 працівника та 1 одиниця техніки від ДП «Сумський лісгосп».

За попередніми даними, виявив загоряння власник ділянки із сусіднього дачного кооперативу і разом з власницею дачної ділянки вже з цього кооперативу, де сталося загоряння, намагався самотужки ліквідувати пожежу. І лише, коли людям це не вдалося, вони викликали рятувальників.

Припустима причина загоряння – необережне поводження з вогнем. Отже вкотре закликаємо громадян не провокувати пожежі – не спалювати сухостій, сміття та не розводити багаття у лісах. Також пам’ятайте – треба завжди оцінювати ситуацію, що  склалася і якщо вона загрожує вашій безпеці, необхідно негайно залишити дане місце та не забувайте, що від вчасного повідомлення про пожежу залежить оперативне та ефективне її приборкання!

 

Поділитися в соціальних мережах: