Пішли в поле й не повернулися: на Сумщині шукають двох чоловіків (оновлено)

Поліція Сумщини розшукує двох безвісті зниклих чоловіків, які зникли вчора, 20 жовтня.

Жителі с.Маракучка Діхтяр Володимир Іванович (1950 р.н.) та Свириденко Олександр Олексійович (1958 р.н.) 20 жовтня после 5-ї години ранку виїхали на велосипедах в поле біля с.Маракучка (приблизно від водонапірної башні через дамбу в поле та праворуч по польовій дорозі від 2 до 3 км) збирати кукурудзу.

За всіма параметрами до 8-ї години ранку повинні були повернутися, але до цього часу не повернулися.

Прикмети з чоловіків:
ВолодимирДіхтяр
Зріст: до 180 см, волосся – сиве, очі – світлі, зелено-голубі.
Одягнений: біла футболка в зелену полоску, сірий світер машинної в’язки, еластикові штани з тоненькою коричневою лампаскою, куфайка – світло- коричнева (рижувата), сапоги – «дутики»: пінка чорна, верх балоновий «камуфляж», на голові – кепка. Велосипед: світло-синій, рама чоловіча, яку переварили під жіночий велосипед, сідло – шкіряне, темне, крила – світлі.

 

 

Олександру Свириденку на вигляд 60-65 років, чоловік зростом близько 175-180 см, середньої статури, волосся сиве, з залисиною. 

Був одягнений у чорні брюки, сорочку гірчичного кольору і синю куртку, на голові мав картуз синього кольору.

Хто може приєднатися до пошуків, надати моральну допомогу і раціональну пропозицію – приєднуйтесь! Може, у кого є дрон? Дружини в розпачі. Допоможіть.

Якщо вам відома будь-яка інформація про зниклих чоловіків, що може допомогти у їх розшуку, повідомте про це до Великописарівського відділення поліції за адресою: смт.В.Писарівка, вул.Незалежності 10, або за номерами телефонів (05457) 5-11-02 , моб.0503278734, або 096-549-98-44 (Юля).

Поділитися в соціальних мережах: