Поліція Білопілля розшукує людину

rozshuk_08

Білопільським відділенням поліції розшукується безвісно зниклий громадянин Петренко Олександр Вікторович, 1987 р.н., мешканець селища Миколаївка Білопільського району, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклого і розраховує на допомогу небайдужих громадян. Розшукуваний 6 лютого близько 06:40 поїхав на потязі в напрямку міста Суми з місця проживання та до теперішнього часу не повернувся. Зі слів родичів, зниклий чоловік останній раз телефонував з обласного центру того ж дня біля 14:00, а вже ввечері телефонний зв’язок з ним був втрачений.

На вигляд чоловіку приблизно 30 років, середньої статури, зростом 170- 175 см, волосся хвилясте, темного кольору. Був одягнений у чорну куртку, сині джинси, взутий у чорні кросівки із жовтою підошвою та мав при собі рюкзак чорного кольору. Має особливі прикмети: на правій руці не згинається через травму середній палець.

Поліція закликає всіх громадян, яким відома будь-яка інформація про зниклу людину, повідомити до Білопільського відділення поліції за адресою: вул. Соборна, б. 76 або за телефонами: (05443) 9-12-80 до чергової частини та на мобільний 066-592-95-39 до сектора кримінального розшуку, або на цілодобову лінію служби «102».

Поділитися в соціальних мережах: