Поліція Білопілля розшукує людину

Білопільським відділенням поліції розшукується безвісно зниклий громадянин Петренко Олександр Вікторович, 1987 р.н., мешканець селища Миколаївка Білопільського району, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклого і розраховує на допомогу небайдужих громадян. Розшукуваний 6 лютого близько 06:40 поїхав на потязі в напрямку міста Суми з місця проживання та до теперішнього часу не повернувся. Зі слів родичів, зниклий чоловік останній раз телефонував з обласного центру того ж дня біля 14:00, а вже ввечері телефонний зв’язок з ним був втрачений.

На вигляд чоловіку приблизно 30 років, середньої статури, зростом 170- 175 см, волосся хвилясте, темного кольору. Був одягнений у чорну куртку, сині джинси, взутий у чорні кросівки із жовтою підошвою та мав при собі рюкзак чорного кольору. Має особливі прикмети: на правій руці не згинається через травму середній палець.

Поліція закликає всіх громадян, яким відома будь-яка інформація про зниклу людину, повідомити до Білопільського відділення поліції за адресою: вул. Соборна, б. 76 або за телефонами: (05443) 9-12-80 до чергової частини та на мобільний 066-592-95-39 до сектора кримінального розшуку, або на цілодобову лінію служби «102».

Поділитися в соціальних мережах: