П’яна “антикоронавірусниця” в Сумах накинулася на кондукторку

Інцидент стався у салоні тролейбуса №275, що о 21:10 курсував за маршрутом №7 «Хіммістечко – Центроліт». За словами кондукторки Світлани, на зупинці «Вишневий сад» до салону зайшли дві жінки, одна з них – без захисної маски.

Зауваження вдягнути маску одна з пасажирок, що перебувала у стані алкогольного сп’яніння, сприйняла доволі агресивно: почала лаятися, використовуючи нецензурну лексику, ображати кондукторку та навіть вирішила з’ясувати стосунки з водієм. На повторні прохання дотримуватися вимог карантинних обмежень та вдягти засіб індивідуального захисту або ж покинути салон комунального транспорту рішуче налаштована пасажирка ніяк не реагувала й продовжувала скандалити. В результаті водій був вимушений зупинити рух тролейбусу.

У той час, як кондукторка вийшла з салону на зупинку і почала викликати поліцію, розлючена пасажирка накинулася на неї: спочатку працівниця підприємства отримала удар в обличчя, потім – удари по рукам, ногам, тілу. Зупинити бійку та вгамувати п’яну пасажирку насилу змогли водій, перехожі та поліція, яка вже прибула на місце за викликом.

Кондукторка захищалася, як могла, але ж травмувань уникнути не вдалося. Лікарі зафіксували на руках та обличчі потерпілої численні гематоми, забій 3-го та 4-го пальців лівої руки та лучевої кістки на правій руці. Після допомоги медиків постраждала написала заяву до поліції.

Керівництво та весь колектив КП СМР «Електроавтотранс» попереджає:
1) відповідальність за дотримання вимог у період карантину у рівних ступенях несуть як водій/кондуктор, так і пасажир (див. рішення виконкому СМР №453 від 8.09.2020 п.2.6; ознайомитися з документом можна ТУТ.
2) усі обмеження у роботі комунального транспорту, як то відповідність кількості пасажирів наявності вільних місць для сидіння у салоні ТЗ, перебування  у салоні у засобах індивідуального захисту, – приймаються на державному рівні, а саме Кабінетом Міністрів України, а не є забаганкою водія чи кондуктора;
3) ми розуміємо, що певні обмеження у період пандемії створюють незручності для більшості пасажирів, проте просимо ставитися до цього свідомо, адже усі дії направлені на недопущення розповсюдження вірусу та мають на меті уберегти суспільство від зараження.

А ще пам’ятайте: кондуктор та водій – люди, які виконують свою роботу, і ніхто не має права їх кривдити, завдавати фізичної та моральної шкоди.

фото – КП СМР “Електроавтотранс”

Поділитися в соціальних мережах: