Серед зими в сумському будинку немає опалення. Зневірені мешканці хочуть переселитися до міськради

Сумчани, що мешкають на вулиці Римського-Корсакова, 20, вже 5 днів живуть без опалення у квартирах. Кажуть, сталося  це через аварію біля школи №26.

Середні під’їзди будинку трохи прогріваються, а крайні – ні. Страждають не тільки мешканці вулиці Римського-Корсакова, а й Серпневої та Охтирської.Містяни для вирішення проблеми зверталися на урядову гарячу лінію, в ТОВ «Сумитеплоенерго» та ТОВ «Дімекс-Комфорт» (обслуговуючу організацію). В ЖЕКу  пояснили, що через аварію біля школи їх будинок перекинули на іншу магістраль – теж проблемну. Там через зламаний засув немає зворотної подачі тепла.

«Моя квартира зовсім не отоплюється. Крижані батареї, тепло зовсім не доходить. Я сьогодні звернулася до міської ради в комунальний відділ, то там сказали, що «Сумитеплоенерго» сьогодні  уже відрапортували про відремонтований засув, аварія ліквідована і у всіх є тепло. Але до нас ніхто не виїжджав і нічого не робив», – говорить сумчанка.

Жителі будинку хвилюються за здоров’я малюків, у квартирах холодно і обігрівачі працюють постійно, аби нагріти приміщення хоча б до 18 градусів.

Начальник дільниці котелень ТОВ “Сумитеплоенерго” Віталій Папета повідомив, що до завтра проблему вирішать.

Якщо до завтра в квартирах не буде тепла, то сумчани обіцяють, підуть в міськраду і там житимуть. Адже там тепло.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: