Складний день для рятувальників Сумщини

8 листопада о 20:15 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Молодіжній в с. Білогриве Кролевецького району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив охоплену полум’ям покрівлю будинку. На місце події направили черговий караул 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Білогриве.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплена покрівля будинку по всій площі, існувала загроза подальшого перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок та літню кухню.

О 21:00 пожежу локалізували,  а о 23:05 повністю ліквідували.

Цього ж дня о 22:59 до Служби порятунку 101 надійшла інформація про загоряння житлового будинку по вул. Героїв Крут в м. Конотоп. Повідомили про пожежу сусіди, які побачили дим та полум’я з-під даху будинку. На місце події був направлений черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено будинок по всій площі. О 23:41 вогонь вдалось локалізувати, а о 23:48 – витративши на гасіння 3 тонни води, повністю ліквідувати.

Всього до ліквідації надзвичайних подій було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 1 автомобіль та 2 працівники місцевої пожежної команди.

Поділитися в соціальних мережах: