Смерть чиновника на полюванні, подробиці

У неділю в Сумській області під час полювання застрелили заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Івана Легкого.

Про це заявив журналіст Станіслав Речинський на Facebook, передає “Народна Правда“.

“Трохи деталей. Всього на полюванні разом з єгерем було 9 чоловіків. Полювали на кабана. Покійний – заступник голови Лебединської райдержадміністрації Іван Легкий. Підозрюваний у вбивстві – приватний підприємець Сергій Коваленко. Також на полюванні були присутні – прокурор Сумської міської прокуратури Рекуненко Борис Павлович, старший оперуповноважений управління захисту економіки УМВС в Сумській області Кисіль Євген Володимирович, приватний підприємець Іваницький Олег Васильович, пенсіонер Лагуткін Юрій Леонідович, Ломинский Володимир Ілліч, водій підприємства “Полтавагазводобування”, єгер і син убитого “, – написав він.

“Підозрюваний стріляв вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. А найбільш диким є те, що стріляв він картеччю. Це суворо заборонено на всій території України. Ну і компанія “мисливців” показова. Чиновник райдержадміністрації, прокурор, мент-економіст і приватні підприємці. Шкода, що картеч вбила тільки одного”, – резюмував Речинський.

Нагадаємо, на Сумщині під час полювання загинув заступник голови Лебединської райдержадміністрації Іван Легкий. Наразі правоохоронці відкрили справу за кваліфікацією “нещасний випадок”.

Джерело: «Народна правда»

Поділитися в соціальних мережах: