Сьогодні вночі на Сумщині горіла приватна садиба

Сьогодні вночі у Миропіллі ледь не згоріла вщент будівля літньої кухні по вулиці Шевченка. Існував ризик перекидання полум’я на житловий будинок.

Про пожежу повідомили сусіди, які побачили полум’я з даху будівлі. На місце події було направлено професійний пожежний пост с. Миропілля. Прибувши на місце виклику, вогнеборці встановили, що полум’ям охоплено перекриття та покрівля.

О 01:29 пожежу локалізували та не допустили її подальшого розповсюдження, о 02:15 – ліквідували. Всього на гасіння було залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Внаслідок пожежі знищено покрівлю на площі до 25 кв. м, пошкоджено перекриття на площі до 15 кв.м, двері, речі домашнього вжитку.

За попередніми висновками фахівців, ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Пам’ятайте, що печі не можна залишати без нагляду. Також забороняється розпалювати їх легкозаймистими рідинами. Крім того, дверцята топки завжди повинні бути зачиненими. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Поділитися в соціальних мережах: