Сумська поліція оголосила в розшук Ганну і Алісу Жук, а також водія Олександра Яценка

Працівниками Сумського відділу поліції розшукуються безвісти зниклі громадяни: Жук Ганна Ігорівна, 1987 року народження, її донька Жук Аліса Анатоліївна, 2008 року народження, та Яценко  Олександр Геннадійович, 1990 року народження, жителі міста Сум.

8 серпня вдова та донька нещодавно убитого екс-депутата та його водій вирушили автівкою марки «Мітсубіші Ланцер» до родичів, і до цього часу місцеперебування всіх трьох залишається невідомим.  

Жук Ганна Ігорівна – на вигляд жінці 30 років, зріст 160 -165 см., худорлявої статури, волосся довге, світле, пряме, очі світло-карі. Особлива прикмета – на нозі має шрам довжиною близько 5 см.

Була одягнута у лосини чорного та рожевого кольорів, кофту типу «толстовка» (тканина має малюнок леопардових плям), взута у червоні кросівки з білою підошвою.

При собі мала шкіряну жіночу сумку темно-коричневого кольору, а також прикраси: два золоті ланцюжки – один з хрестиком, а другий з підвіскою у формі ромбу, та дві золоті обручки.

Жук Аліса Анатоліївна – на вигляд дівчинці 9-10 років, зріст 140-150 см., худорлявої статури, волосся довге, русяве, пряме, очі світло-карі.  Особливі прикмети: на нижній частині спини справа дитина має родиму пляму круглої форми, на нижній частині лівої ноги – дві родимки.

Дівчинка була одягнена у короткі блакитні шорти з вишивкою в формі червоних квітів, футболку бузково- червоного кольору, на лівому рукаві якої мається напис «Demix». Взута у в’єтнамки темно-синього кольору. На голові мала кепку джинсову темно-синього кольору з написом «Girls».

Дитина носить на шиї золотий ланцюжок з хрестиком, у вухах – сережки з білого золота у вигляді півмісяця. При собі мала дитячий рюкзак чорного кольору.

Яценко Олександр Геннадійович – на вигляд чоловіку 28-30 років, зростом 180 см., середньої статури, волосся темне, коротке, очі світлі, губи випуклі.

Поліція звертається до всіх громадян: якщо комусь  відоме місцеперебування зниклих, чи їх бачили при пересуванні транспортом, або якщо комусь відомі будь-які інші відомості, прохання негайно повідомити про це за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева 21, телефони: (0542) 66-72-04, 050-30-72-005, 050-40-73-102.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: