Трагедія на Десні: 47-річний чоловік в реанімації, лікарі борються за його життя

У неділю, 28 червня, на річці Десна стався нещасний випадок. 47-річний шосткинець Віктор Строкач повіз своїх дітей відпочивати на річку. Під час купання невдало пірнув, травмувавши шийний відділ хребта. У чоловіка моментально відмовили кінцівки… Викликана «швидка допомога» доправила постраждалого до Шосткинської лікарні. Лікарі діагностували закриту травму шийного відділу хребта і спинного мозку, тетралгію, спинальний шок.

Нагадаємо, Віктор Миколайович Строкач – ветеран МВС, понад 20 років свого життя присвятив охороні правопорядку у Шостці, працював заступником начальника Шосткинського міськвідділу – начальником міліції громадської безпеки. Після виходу на пенсію продовжив працювати у Шосткинському військовому комісаріаті, служив в АТО.

Зараз Віктор Миколайович в реанімації, під апаратом штучної вентиляції легенів, його стан дуже важкий. Лікування спрямоване на зняття набряку. Також підтримують життя препарати, на що необхідно по кілька тисяч гривень щодня. Якщо стан покращиться, планують робити комп’ютерну томографію і направити на лікування і оперування до Києва.

Родина Віктора Миколайовича буде вдячна за підтримку.

Надати фінансову допомогу можна на картку ПриватБанку 5168 7551 0968 9279 Строкач Віталіна Вікторівна (дочка). Телефон: 0685403650 дочка Віталіна.

Телефон подружжя: 0686268780 (Тетяна).

Поділитися в соціальних мережах: