Трагедія у Кемерово: повідомляється про 53 загиблих

Страшна пожежа у Кемерово (Російська Федерація) забрала життя десятків людей. Трагедія сталася у неділю, 25 березня: загорівся торгово-розважальний центр «Зимова вишня». На сьогодні повідомляється про 53 загиблих, серед яких багато дітей. Але, на жаль, сумна статистика ще може змінюватися, адже, за різними даними, від 30 до 70 осіб вважаються зниклими безвісти, а в лікарнях перебувають 12 постраждалих.

За попередніми даними, займання могло статися у приміщенні кінотеатру на 4-му поверсі через несправну проводку. Також висуваються версії, що хтось міг підпалити поролоновий наповнювач в батутному басейні в дитячій кімнаті. Вогонь охопив декілька поверхів будівлі, а також покрівлю, в результаті чого частина даху і перекриттів обрушилися. Очевидці моторошної трагедії повідомляють, що система сигналізації не була включена. Вони зняли страшні кадри, на яких видно, як з вікон будівлі крізь густий чорний дим вистрибують люди. Також у будівлі знаходився контактний зоопарк. Повідомляється, що тварин врятувати не вдалося.

Російські правоохоронці у зв’язку з пожежею затримали генерального директора комплексу «Зимова вишня» Надію Судденок. Слідство відкрило кримінальну справу за трьома статтями: заподіяння смерті з необережності, порушення вимог пожежної безпеки, надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки.

Наразі пожежу вже загасили, почався суцільний розбір завалів, дим над «Зимовою вишнею» практично зник. Пожежні заливають водою тліючі конструкції, щоб не допустити повторного займання», — зазначають у штабі.пожеж

Поділитися в соціальних мережах: