У Глухівському районі таки знайшли людські кістки (+ФОТО)

«Вчора, 7 листопада, у рамках кримінального провадження за фактом ймовірного приховування злочину правоохоронцями Глухівського відділу поліції, співробітниками прокуратури спільно з експертами додатково обстежено ділянку площею понад 10 м кв у лісі поблизу с. Соснівка Глухівського району, де, зі слів двох місцевих мешканців, вони виявили людські останки. Під час обстеження було виявлено, за попередніми висновками експертів, 3 людські кістки – 1 ключиця та 2 з кисті руки. Наразі вирішується питання щодо передачі знайдених останків для проведення експертизи, яка, ймовірно, надасть відповідь на питання про давність знайдених останків та визначить стать людини», – про це під час брифінгу повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олександр Глядчишин.

Отримано також результати проходження двома місцевими мешканцями інтерв’ю із застосуванням поліграфа, згідно з якими, показання стосовно знайдених у лісі людських останків найбільш імовірно є правдивими. Співробітники поліції, які виїжджали на місце події, скориставшись своїм правом, від проходження інтерв’ю із застосуванням так званого «детектора брехні» відмовились. Однак, відповідно до Кримінального процесуального кодексу, результати опитування із застосуванням поліграфа не є джерелом доказів та самі по собі не можуть бути доказом у кримінальному провадженні.
Окрім того, перевірено медичні дані 35 осіб з Путивльського, Шосткинського, Глухівського, Ямпільського, Серединобудського та Кролевецького районів, які вважаються безвісти зниклими. Жодних співпадіть зі знайденими, зі слів двох місцевих мешканців, останками не встановлено.
Слідство триває.

Джерело: Прес-служба прокуратури області

Поділитися в соціальних мережах: