У Кролевці громадяни знайшли на власному подвір’ї застарілий боєприпас

Картинки по запросу ручна граната Ф-1 часів Другої світової війни

17 січня о 15:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмету у м. Кролевці.

Телефонували місцеві мешканці, які натрапили на застарілий боєприпас під час ремонтних робіт у власному гаражі. Знахідка лежала на глибині 30 см і перебувала на відстані 8 м від житлового будинку.

Рятувальники, що прибули на місце події, встановили, що вибухонебезпечний предмет – це ручна граната Ф-1 часів Другої світової війни.

На місці виявлення вибухонебезпечного предмету виставлено охорону, також надана заявка на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Як показує досвід попередніх років, і, зокрема, даний випадок, застарілі боєприпаси можна знайти навіть узимку. Тому у подібних ситуаціях слід діяти за певними правилами. Перш за все, знахідки не можна торкатися. По-друге, треба сповістити оточуючих про можливу небезпеку. І головне — негайно повідомити до Служби порятунку за номером «101».

Поділитися в соціальних мережах: