У Лебедині врятували від пожежі будинок

10 січня о 14:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення у приватному житловому будинку по вул. Покрівська у м. Лебедин. Телефонував сусід. На місце події вирушив черговий караул 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

На момент прибуття вогнеборців тліла стіна біля димаря. Існувала загроза поширення полум’я по всій площі оселі, але рятувальники встигли ліквідувати пожежу на початковій стадії. О 14:59 загоряння було локалізовано, о 15:26 – ліквідовано.

Всього на гасіння було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Внаслідок загоряння пошкоджено стіну на площі 2 кв. м.

Припустима причина пожежі –  порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. Для попередження таких випадків постійно слідкуйте за станом печей і димоходів, не забувайте своєчасно очищати їх від сажі. Також печі повинні мати протипожежні розділки від горючих конструкцій, а підлога захищена передтопковим металевим листом. Для розпалювання забороняється використовувати бензин та інші легкозаймисті рідини. Також не можна печі залишати без нагляду або сушити чи складати поблизу них горючі предмети.

Поділитися в соціальних мережах: