У підвалі житлового будинку в  Сумах виявили бойовий снаряд

У підвалі п’ятиповерхового будинку по вулиці Металургів в Сумах робітники, що проводили сантехнічні роботи виявили бойовий снаряд. Небезпечна знахідка вилучена поліцією, а евакуйовані жителі змогли повернутися до своїх осель. Про це повідомляє спеціаліст Сумського відділу поліції Володимир Кузьменко.

Близько десятої години до чергової частини Сумського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в підвалі будинку № 5 по вулиці Металургів, сантехніки, які проводили роботи по обслуговуванню будинку виявили іржавий предмет дуже схожий на снаряд. На місце пригоди прибули працівники поліції, рятувальники та спеціалісти вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області. З трьох під’їздів будинку були евакуйовані та відведені на безпечну відстань жителі, а фахівець вибухотехнік поліції, оглянувши знахідку констатував, що 76-мм снаряд, ймовірно часів другої світової війни, становить серйозну небезпеку і для будівлі і для оточуючих.

Тож вибухонебезпечний предмет було вилучено та вивезено на полігон для подальшого знешкодження. Після чого люди змогли повернутися до своїх осель. Зараз поліція намагається з’ясувати хто, коли і з якою метою приніс до підвалу боєприпас та залишив його серед сміття.

уыкпйцукп
фкпафыкпа

фыкпфуцкп

ыукапц

 

 

Поділитися в соціальних мережах: